Verdachten woninginbraak duidelijk op beeld
Een 14-jarige jongen was alleen thuis en zat te leren voor een toets toen hij gebonk hoorde in huis. Toen hij poolshoogte nam, stuitte hij op twee onbekende mannen.
Dankzij meer dan 400 tips is het inmiddels duidelijk waar de auto vandaan komt. Naar de mannen is de politie nog altijd op zoek.
Dat duo heeft die woensdagmiddag 25 september 2019, de schuifpui geforceerd aan de achterkant van de woning aan de Gerrit Verrijstkade.
Gelukkig schrokken de inbrekers net zo hard van de 14-jarige jongen als hij van hen: de twee mannen gingen er direct vandoor.
- 0
- 1
Kentekenplaten
De inbrekers waren waarschijnlijk in een witte Volkswagen naar de wijk Nesselande gekomen. Op die auto zaten buitenlandse kentekenplaten: witte platen met zwarte cijfers en letters. Mogelijk weet iemand uit welk land deze kentekenplaten afkomstig zijn.
- 0
- 1
- 2
- 3
Herkenning gevraagd
De vermoedelijke inbrekers staan duidelijk op beeld. Kijkt u alstublieft of u ze herkent. Ook als u de mannen daar in de buurt van de Gerrit Verrijstkade heeft gezien, hoort de politie dat graag van u.

Geef uw tip door
Wie weet of vermoedt wie de twee verdachten zijn?
Wie heeft iets gezien van de inbraak?
Wie weet uit welk land het kenteken afkomstig is?