Arnhem opgeschrikt door hevige en opzettelijk aangestoken brand

Uit camerabeelden is gebleken dat een meubelzaak aan de Boulevard Heuvelink in Arnhem, in de nacht van 14 op 15 april 2022, met opzet in brand is gestoken. Het vuur in de winkel was zo hevig dat dit ook uitsloeg naar de appartementen erboven.

TIPFORMULIER

Om 03.55 uur is te zien hoe twee mannen de ingang van de meubelzaak naderen en vervolgens de ruit inslaan met een voorhamer. Direct nadat de brand is gesticht, rennen ze weg en vluchten ze in een grijze Opel Corsa. Uit onderzoek is inmiddels gebleken dat het kenteken van deze auto de letter X bevat.

Soortgelijke Opel Corsa met X in kenteken Preloader
Soortgelijke Opel Corsa met X in kenteken
Soortgelijke Opel Corsa met X in kenteken Preloader

Getuige

Een getuige hoorde rond 04.00 uur die nacht glasgerinkel en probeerde meteen zoveel mogelijk bewoners wakker te maken. In totaal werden er tientallen bewoners geëvacueerd, van wie sommigen door de brandweer met een hoogwerker.

Schade

De schade is enorm groot voor zowel de meubelzaak als de appartementen, de loods en de uitgebrande auto’s. De kosten hiervoor lopen op tot in de miljoenen euro’s. Een verzekeringsmaatschappij looft daarom mogelijk een beloning uit voor de tip die leidt tot de aanhouding en veroordeling van de daders.
Alles over deze brand en de bewakingsbeelden is te zien in deze online aflevering van Opsporing Verzocht MO.

Help de politie

  • Wie weet of vermoedt iets over de personen op de camerabeelden, mogelijk in combinatie met de Opel Corsa?
  • Wie heeft informatie over een mogelijk motief voor de brandstichting?
  • Wie kan iets vertellen over (een van) de daders en/of hun mogelijke opdrachtgever(s)?

Politie Opsporingstiplijn (gratis): 0800 - 6070
Meld Misdaad Anoniem (gratis): 0800 - 7000
Team Nationale Inlichtingen (lokaal tarief): 088 - 661 77 34

ONLINE TIP DOORGEVEN

Kijk ook eens naar