Brandbommen naar flatwoning gegooid

  • Apeldoorn

Het is al ruim een jaar onrustig rond een flatwoning aan de 1e Wormenseweg in Apeldoorn. Zo is er op de woning geschoten en zijn er pogingen tot brandstichting geweest. Van één van de inmiddels al tien bedreigende incidenten maakt de politie beelden openbaar.

Deze beelden zijn van zondagochtend 23 maart 2025. Te zien daarop is hoe een dader rond 05.00 uur twee zogenoemde molotovcocktails naar de woning gooide. Dat zijn zelfgemaakte brandbommen.

Denk mee

De persoon die is gefilmd die ochtend had witte sportschoenen aan en droeg lichtkleurige gezichtsbedekking. De rest van zijn kleding was donker van kleur.

Kijkt u ook naar het postuur van de man en naar zijn manier van bewegen. Het is goed mogelijk dat hij bij thuiskomst naar brand rook; wellicht zet dat iemand aan het denken.

252225 Apldrn Regio7
Schade aan de woning

Tippen kan anoniem

In het appartement dat steeds doelwit is, wonen een moeder en haar volwassen zoon. Er lijkt sprake te zijn van een langlopend conflict. Mede om omwonenden te beschermen, wil de politie snel een einde kunnen maken aan de reeks incidenten.

Weet of vermoedt u iets over betrokkenen – hetzij uitvoerders, hetzij mogelijk een opdrachtgever – laat dan alstublieft van u horen. Een tip doorgeven kan ook anoniem: telefonisch op 0800-7000 of online in een beveiligde omgeving.

Anniko van Santen
Tip doorgeven

Vertel wat u weet

Contact opnemen met de politie kan op onderstaande manieren.

Online tip doorgeven

Geef je tip online door via het tipformulier van de politie.

Online tip doorgeven

1e Wormenseweg in Apeldoorn

Veeg met twee vingers om de kaart te verschuiven.