Camera’s in woning leggen inbreker vast
Terwijl de bewoners op vakantie waren, sloeg een inbreker zijn slag in een huis aan De Gemeint in Giesbeek, tussen Arnhem en Doesburg. Hij leek daarbij niet in de gaten te hebben dat hij door twee camera’s werd vastgelegd.
De slachtoffers kregen van het camerasysteem een melding op hun telefoon en konden daardoor meekijken hoe de inbreker hun woning doorzocht. Hij wist die vrijdag 9 december 2022 rond 17.30 uur binnen te komen en vertrok nog geen tien minuten later.
Gestolen spullen
Buitgemaakt werden onder meer een laptop van Dell, type Latitude 3520, en een bijbehorend ‘docking station’ WD19S. Ook de iPhone 8 van een van de bewoners nam de inbreker mee.
Heeft u een idee waar die spullen nu zouden kunnen zijn, hoort de politie heel graag van u. Mogelijk zijn ze ergens te koop aangeboden.


Geef uw tip door
Wie weet of vermoedt iets over de inbreker?