Dood 40-jarige Jan Elzinga bij de ingang van het zwembad aan de Langestraat

40 mensen belden en wat blijkt: de bewuste auto is vrijwel meteen erna in Marum in brand gestoken. Het blijkt een Chrysler Voyager te zijn die 3 juli is gestolen in Gelderland. De politie zoekt nog altijd de negroide man met kroeshaar die achter het stuur zat. Mogelijk heeft hij al vanaf 3 juli in deze Chrysler gereden.
- Wie is er op dinsdag 10 juli rond 07.00 uur getuige geweest van het schietincident aan de Langestraat in Marum voor de ingang van het zwembad waarbij de 40-jarige Jan Elzinga dodelijk werd getroffen? - Wie weet waar de negroïde bestuurder met kroeshaar is?
- Wie heeft de Chrysler tussen dinsdag 3 juli en dinsdagochtend 10 juli ergens gezien of heeft in die periode misschien wel andere verdachte voertuigen in Marum of bij de parkeerplaats Trimunt gezien?