Ramkraak Avia tankstation aan de Baron van Voorst tot Voorstweg
De daders rijden met een shovel dwars door de muur heen.
Inmiddels zijn de eerste 4 verdachten aangehouden. Er staan nog meer aanhoudingen gepland laten de rechercheurs weten.
Op maandag 28 april 2014 wordt er in de vroege ochtend een ramkraak gepleegd bij het Avia tankstation aan de Baron van Voorst tot Voorstweg in Tilburg. Rond 04.15 uur vertrekt een shovel bij het bedrijventerrein Vossenberg en in de buurt rijdt voortdurend een zwarte BMW M3. Bij het tankstation aangekomen rijdt de shovel de muur in en de mannen uit de BMW rennen meteen naar de 300 kilo wegende kluis. Ze laden de kluis in de BMW en gaan er weer vandoor.

Ze vluchten in de BMW via de Baron Voorst tot Voorstweg.

De daders lieten door de ramkraak een enorme ravage achter.

Dit zijn waarschijnlijk geen beginnende criminelen en de kans is groot dat ze weer wat proberen. In de kluis zat namelijk niet de jackpot waar ze op hoopten, maar slechts een paar honderd euro en dat waren vooral munten.

De bijrijder van de BMW is wat gezet. Onder zijn glimmende jack kwam nog iets blauws uit en mogelijk draagt hij de broek met streep wel vaker.

De bestuurder van de shovel had een sportjack met strepen aan en droeg een rode BHV-helm.

De bestuurder van de BMW is nog het best te zien: een gedeelte van zijn waarschijnlijk blanke gezicht.

De snelle BMW M3 waarin de mannen reden is nog altijd zoek.

De auto werd 10 april gestolen uit een parkeergarage aan de Kempenaarsplaats in Tilburg.

De originele kentekenplaten 5-SJV-88 vervingen de daders door de kentekenplaten 33-ZL-LF die ze twee dagen later, op 12 april, op het Cenakel afhaalden van een andere BMW.

De shovel is gestolen op vrijdag 25 april, drie dagen voor de ramkraak, bij een bedrijf aan het Heieinde op industrieterrein Vossenberg.

De shovel is waarschijnlijk in de tussentijd gestald in een leegstaande loods aan de Selenakker op datzelfde industrieterrein. De politie ontdekte 5 mei, een week na de ramkraak, dat de shovel in die loods heeft gestaan.

In de leegstaande loods aan de Selenakker stond nog een gestolen auto. Dat was een BMW 550i Station. Die is op 1 mei gestolen bij een autohandel in Volkel. Aan de kilometerstand en de inhoud van de tank blijkt dat er met die auto getankt is nadat hij is gestolen. Mogelijk hebben de daders zelf getankt. Misschien herinnert iemand zich die auto en wie daar bij was bij een tankstation.
- Wie is er in de vroege ochtend van maandag 28 april 2014 getuige geweest van de ramkraak bij het Avia tankstation aan de Baron van Voorst tot Voorstweg in Tilburg?
- Wie (her)kent aan de hand van de bewakingsbeelden de daders?
- Wie heeft de BMW M3 sinds 28 april ergens gezien of weet waar hij staat?
- Wie is er op 10 april getuige geweest van de diefstal van de BMW M3 uit een parkeergarage aan de Kempenaarsplaats in Tilburg?
- Wie is er op 12 april getuige geweest van de diefstal van de kentekenplaten 33-ZL-LF vanaf een BMW op het Cenakel?
- Wie is er op vrijdag 25 april getuige geweest van de diefstal van de shovel bij een bedrijf aan het Heieinde op industrieterrein Vossenberg in Tilburg?
- Wie is er getuige geweest van het stallen van de shovel en/of BMW 550i Station in een leegstaande loods aan de Selenakker op industrieterrein Vossenberg?
- Wie is er op 1 mei getuige geweest van de diefstal van de BMW 550i Station bij een autohandel in Volkel?
- Wie heeft de BMW 550i Station bij een tankstation gezien en wie daar bij was?