20250331 Amber
AMBER ALERT
Vermist: Leya (11) en M'Qaydi (6)

Leya‘nyssa en haar broertje M‘qaydian zijn voor het laatst gezien op maandagochtend 31 maart, rond 08.00 uur bij het station in Dalfsen. Het is onbekend waar zij nu zijn of welke kleding ze aanhebben. Ook met wie de kinderen kunnen zijn of hoe ze zich verplaatsen is niet bekend. Meld het alstublieft direct bij de politie als u ook maar íets denkt te weten.

Lees Meer
Aangehouden

Ramkraak en gewapende overval Jumbo-filialen

  • Haarlem / Alkmaar

De politie houdt er rekening mee dat achter een brutale ramkraak en een gewapende overval in elk geval deels dezelfde daders zitten. De incidenten vonden plaats op 4 april en 20 mei 2020 bij Jumbo-supermarkten in Alkmaar en Haarlem.

Update

Mede door uw 20 tips heeft de politie op dinsdag 8 december twee verdachten (17 en 18 jaar) aangehouden. Ook een 51-jarige man blijft verdachte in de zaak.