Follow-up: waar is Omar Alhamad?
De politie is nog dringend op zoek naar de 34-jarige Omar Alhamad. Hij wordt verdacht van het om het leven brengen van zijn partner Boushra (24), de moeder van zijn vijf kinderen. Zij raakte op 7 augustus 2025 vermist, waarna op de 14e haar lichaam werd ontdekt.
Voor de informatie die tot Omars aanhouding leidt, ligt een beloning van tienduizend euro klaar. De auto waarin Omar reed die donderdag 7 augustus, is dankzij een tipgever al gevonden en wordt op sporen onderzocht.
Extra camerabeelden
De betreffende Peugeot 307 was achtergelaten op een bedrijventerrein in Amersfoort, niet ver van het verkeersknooppunt Hoevelaken. De politie heeft daar in de omgeving aanvullende beelden van Omar veiliggesteld. Daarop is de voortvluchtige te zien terwijl hij met twee volle tassen van de straat Dynamo richting de Energieweg loopt.
De beelden zijn van ongeveer 11.30 uur die 7e augustus. Wat eraan opvalt, is dat Omar andere kleding draagt dan eerder die ochtend. Het is mogelijk dat hij ergens kleding en/of andere spullen heeft gedumpt; meld het alstublieft als u daarover iets denkt te weten.
Beschikt u zelf over beeldmateriaal waar Omar op zou kunnen staan? Dashcam- of deurbelbeelden bijvoorbeeld uit de buurt van de Dynamo in Amersfoort? Of van eerder die donderdagochtend uit de omgeving van de Poortdreef in Almere? Neem dan alstublieft contact op. Uw beelden direct naar de recherche uploaden kan via het tipformulier.

Vertel wat u weet
Zag u Omar Alhamad op of na donderdag 7 augustus? Heeft u een idee waar hij heen kan zijn gegaan nadat hij de Peugeot achterliet? Weet u iets over een andere auto waarin Omar sindsdien kan hebben gereden? Heeft hij misschien hulp gehad om uit zicht te blijven?
Ieder detail kan in dit onderzoek van groot belang zijn. Contact opnemen met de politie kan op de volgende manieren: