Drie mannen breken 15 december 2017 in bij een woning aan de Foxtrotstraat in Apeldoorn. Ondanks hun professionele werkwijze, gaan ze er zonder buit vandoor. Het drietal is vastgelegd op bewakingsbeelden.
update
Er zijn meerdere tips binnengekomen en er zijn zelfs namen genoemd. De politie is er volop mee aan de slag. Dank voor het meedenken!
De tuin van de woning is die vrijdagavond het werkterrein van de inbrekers. Maar eerst neemt een van hen nog een kijkje bij de voordeur. Na een inspectie en geduw op de deurbel, probeert hij het slot te forceren. Wanneer deze hardnekkig op slot blijft, gaat hij richting zijn handlangers aan de andere kant van de woning.
Preloader
Preloader
Achtertuin
Rond 20.00 uur klimmen ze alle drie behendig over de heg. Er wordt nog het een en ander verschoven aan tuinmeubels, zodat hun vluchtroute is veilig gesteld. Via het raam van de badkamer weten de mannen de woning binnen te sluipen.
pointericon/pointerCreated with Sketch.
Wie heeft op vrijdagavond 15 december 2017 tussen 19.50 en 20.30 uur iets opvallends gezien in de Foxtrotstraat in Apeldoorn?
Preloader
Preloader
Alarm
Mogelijk zijn de mannen gewaarschuwd door het alarm van de woning, want verder dan de badkamer komen ze niet. Rond 20.12 uur vluchten ze halsoverkop met lege handen het woonhuis uit. De inbrekers laten nog wel enkele zanderige schoenafdrukken achter.
Preloader
Preloader
Het drietal is vastgelegd door bewakingscamera’s. Een van hen droeg een opvallende jas en een handlanger heeft een kalende kruin.
pointericon/pointerCreated with Sketch.
Wie weet wie de mannen op de bewakingsbeelden zijn?