Steekincident in de Spanjaardstraat

Een man met meerdere steekwonden wordt in de nacht van 3 op 4 november 2017 aangetroffen voor café Hudson op de Spanjaardstraat. Kort daarvoor zijn enkele personen met elkaar op de vuist gegaan.

update

Er kwamen 6 tips binnen over het duo, maar daar zat de gouden nog niet bij.

Heeft u informatie die misschien kan helpen bij het oplossen? Geef uw tip rechtstreeks door aan de rechercheurs van deze zaak!

Opsporing Verzocht Preloader
Opsporing Verzocht Preloader

Vechtpartij

Rond 00.30 uur treffen agenten de gewonde man (33) aan in de Spanjaardstraat. Uit verklaringen van omstanders blijkt dat er eerder een vechtpartij gaande was, voortgekomen uit een woordenwisseling in café Hudson.

  • pointericon/pointerCreated with Sketch. Wie heeft iets gezien in de nacht van 3 op 4 november 2017 op de Spanjaardstraat in Rotterdam?

Zwaargewond

De man is zeven keer gestoken en direct met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Het slachtoffer is door verschillende mannen gestoken.

Opsporing Verzocht Preloader
Opsporing Verzocht Preloader

Bewakingsbeelden

De vechtpartij is vastgelegd door bewakingscamera’s. Enkele mannen zijn al aangehouden maar de politie zoekt nog specifiek naar twee daders. Wie herkent deze mannen?

  • pointericon/pointerCreated with Sketch. Wie herkent de twee mannen op de bewakingsbeelden?

Help de politie

Meld Misdaad Anoniem (gratis): 0800 - 7000
Team Nationale Inlichtingen (lokaal tarief): 088 - 661 77 34

ONLINE TIP DOORGEVEN

Kijk ook eens naar